Mieszkanie 2 pokoi 43 m² Tampere sub region, Finlandia

Finlandia, Tampere sub region, Tampere
$316,134
$7,352/m²
;
In CRM: 672703
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $7,352/m²
  • Piętro
    Piętro
    11
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    16

Opis

Oszałamiające mieszkanie na 11 piętrze Asunto Oy Tampere z Kannen Opala oferuje miasto mieszka w najlepszym miejscu w pobliżu centrum miasta. Ukończone w 2022 roku na własnej działce, firma mieszkaniowa reprezentuje ultranowoczesną budowę. Lokalizacja obok dworca kolejowego, Nokia Arena i centrum miasta usług jest niezrównana. Firma mieszkaniowa posiada ciepłownictwo komunalne, chłodzenie chłodzeniem komunalnym i wentylację mechaniczną z odzyskiwaniem ciepła. Apartament jest wydajny i jasny 48 m ² (2h, kt, konserwatorium) apartament z pięknym widokiem na dachy Tampere, Pyhäjärvi i Ratina Suvanto. Kuchnia wyposażona jest w zintegrowany sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak płyta indukcyjna, mikrokombinacja pieca kabinowego, zmywarkę i zamrażarkę, a także kwarcowy blat kompozytowy. Łazienka jest nowoczesna i wyposażona m.in. w prysznic deszczowy, szklaną ścianę prysznicową i rezerwację miejsca na wieżę do mycia. Oto kolejna przydatna wskazówka dla konserwatorium salonu: zainstaluj szyny ślizgowe i zasłony na suficie konserwatorium. Sofa leżała w konserwatorium. Zamknij szklane drzwi i zasłony, aby dać swoim gościom swój własny "pokój"! Mieszkańcy korzystają na przykład z magazynów i obszarów wspólnych. Na 9. piętrze znajdują się dwa wspaniałe ogrody dachowe wykorzystywane przez mieszkańców. Miejsca parkingowe są przypisane do parkingu w okolicy i Aimo Park jest odpowiedzialny za ich wynajem. Lokalizacja nie jest znacznie lepsza z tego: dworzec kolejowy, tramwaj, centrum handlowe Ratina, restauracje, imprezy i Nokia Arena - wszystko dosłownie w odległości spaceru.