Dom 6 pokojów 706 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$10,47M
$14,833/m²
;
In CRM: 61566
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    706 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 380 m²

Opis

Z przyjemnością zaprezentujemy tę luksusową, ekskluzywną willę znajdującą się w bardzo wysublimowanej części Paniotis. Obiekt położony jest na ekspansywnej powierzchni 1,380 m ² i oferuje niezakłócony widok na morze i wyjątkową prywatność. Willa oferuje ponad 700 m ² wyrafinowanej przestrzeni mieszkalnej, zaprojektowanej z wysokimi sufitami i nowoczesnym, wzniesionym wnętrzem, które wzmacnia naturalne światło i poczucie otwartości w całym budynku. Projekt architektoniczny łączy elegancję z nowoczesnym komfortem, co czyni go idealnym dla życia rodzinnego i rozrywki. Obiekt oferuje ogrzewanie podłogowe, VRV system kontroli klimatu, i jest otoczony przez piękny ogród zielony. Na zewnątrz, imponujący 15-metrowy basen zapewnia prawdziwą atmosferę w stylu resort, doskonale uzupełniając luksusowy styl życia willi. Ta wyjątkowa rezydencja stanowi rzadką okazję do posiadania prestiżowego domu w jednym z najbardziej pożądanych miejsc, oferując przestrzeń, komfort i zapierające dech w piersiach widoki na morze. Podział obszaru 6 sypialnie wszystkie en- suite + pokojówki pokój + 2 wielofunkcyjne pokoje Powierzchnia całkowita 706 m2 Wnętrza piwnicy: 125 m2 Wnętrza podłogi gruntowej: 180 m2 Wnętrza pierwszego piętra: 196 m2 Parking zakryty: 60 m2 Pokryte Verandas: 146 m2 Nieprzykryte werandy: 59 m2 Korytarz, Parking i główne wejścia: 136 m2 Pióra: CCTV Zadziwiający widok na morze Smart Home System (KNX) Przestrzenie wysokiego sufitu Centralny system audio Magazyn / piwnica na wino Automatyczny system nawadniania Obszar objęty grillem Studnia wodna w ogrodzie 15-metrowy basen przepływowy fotowoltaiczne panele słoneczne z bateriami magazynowymi Budynek zewnętrzny w jacuzzi Built- in patio fire pit Elektryczne ogrzewacze pomieszczeń Prysznic do basenu i toaleta Centralny system kontroli klimatu Parking zakryty dla 2 samochodów Podłogowe centralne ogrzewanie · Wewnętrzna winda KONE (3 przystanki)