Mieszkanie 3 pokoi 123 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$429,937
$3,495/m²
;
In CRM: 94502
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $3,495/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Opis

Ten nowy luksusowy kompleks jest idealnie położony w cichej i malowniczej okolicy Livadii, oferując mieszkańcom spokojne życie w pobliżu piaszczystej plaży i tętniącego życiem centrum Larnaca. Ponadto projekt posiada doskonałe połączenia transportowe z siecią autostrad, co umożliwia łatwy dostęp do pobliskich obszarów i infrastruktury miejskiej. Kompleks posiada unikalny futurystyczny design, wykazujący najwyższy poziom kreatywności. Uwaga na szczegóły przejawia się w oryginalnych rozwiązaniach architektonicznych i elementach dekoracji zewnętrznej, a także efektywności energetycznej klasy A. Kompleks oferuje przestronne i przytulne apartamenty 2- 3 sypialnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania komfortu i funkcjonalności. Każdy apartament posiada przestronne werandy, które pozwalają mieszkańcom cieszyć się odkryty wypoczynek i wspaniałe widoki na morze. Kuchnie krajobrazowe oferują doskonałą przestrzeń do przygotowania kulinarnych smakołyków, a zadaszony parking i magazyny na parterze dodać udogodnienia do codziennego życia. Na terytorium kompleksu, mieszkańcy mają dostęp do wspólnych basenów dla dorosłych i dzieci, a także prysznice. Wszystkie te udogodnienia i zielone miejsca manicure w kompleksie pomóc stworzyć komfortowe i przyjemne środowisko, gdzie mieszkańcy mogą zrelaksować się i zrelaksować się z rodziną po pracowitym dniu.