Penthouse z 1 sypialnią 50 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$184,932
$3,699/m²
;
In CRM: 239678
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,699/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Ten apartament premium łączy nowoczesny design, high-end wykończenia i komfort funkcjonalny, co czyni go idealnym domem lub możliwość inwestycji. Główne cechy: -Obszar pokryty: 50 m ² - Sypialnie: 1 -Kąpieliska: 1 (nowoczesny design, ścienne montowane sanitarne przez Grohe) - Na podłodze: Płytki hiszpańskie 120 × 60 cm, wykończenie półmatowe - Kuchnia: Kabina Premium z wysokowydajnymi blatami Infinity & backsplash -Parking: 1 zadaszony miejsca -Przechowywanie: 1 magazyn -Efektywność energetyczna: A Dodatkowe podświetlenia: -Przestronne otwarta kuchnia i salon -Premium wykończenia i wysokiej jakości materiały w całym - Oczekiwany termin realizacji: grudzień 2025 r. Wyjątkowa okazja do posiadania stylowego, energooszczędnego mieszkania w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów Larnaca.