Willa 3 pokoi 138 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$909,090
$6,588/m²
;
Data aktualizacji: 23.09.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    138 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    203 m²

Opis

Green Bliss - domy współczesne w Konii, Pafos

Domy Green Bliss wyposażone są w śródziemnomorskie ogrody, opcjonalne baseny i zadaszony parking, z wysokiej jakości wykończenia wewnątrz i na zewnątrz. Zaprojektowane z czystych linii, materiałów naturalnych i otwartych przestrzeni, wyważają styl i praktyczność.

Położenie: Konia, bogata w historię i nowoczesne udogodnienia, jest domem dla dużego kościoła, tradycyjne tawerny serwujące świeżej kuchni cypryjskiej, apteki i sklepów, co czyni go idealnym miejscem do życia.

Status własności: w trakcie budowy.
Warunki zakupu: Nie uwzględniono podatku VAT.