Mieszkanie 2 pokoi 94 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$633,076
$6,735/m²
;
In CRM: 49629
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.01.2026

Cena za m²
    $6,735/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Nowy projekt objął obszar Livadii, zaledwie 100 metrów od morza. Wygodność jest tutaj kluczem, z szeregiem udogodnień w odległości spaceru - urocze kawiarnie, butiki i piękne opcje jadalne. Na miejscu, mieszkańcy mogą odprężyć się przy basenie, spacer przez ogrody krajobrazu, lub pozostać aktywni w centrum fitness. Te rezydencje, na czterech piętrach, zachwycają się widokiem na morze i nowoczesnym designem. Apartamenty są połączeniem elegancji i praktyczności, z przestronnymi wnętrzami, które płynnie miesza się z zapierającymi dech w piersiach wistami Morza Śródziemnego. Wyobraź sobie budzenie się do kojących dźwięków fal i cieszyć się poranną kawę na prywatnym balkonie, z widokiem na horyzont lazur. Główne cechy Klasa energetyczna A Centralny system telewizyjny Centralny system satelitarny Centralny system dźwiękowy Połączone pomieszczenia kuchenne i jadalne Podwójne szyby Łatwy dostęp do głównych dróg en apartament prysznic Brama wejściowa, automatyczna Szafy Granitowe blaty WC dla gości Serce centrum miasta Wysokie pułapy Możliwości inwestycyjne Specyfikacje luksusowe Plan otwarty Ogród dachowy Widok na morze Izolacja akustyczna Izolacja termiczna Podłoga kafelkowa Odległość od plaży Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandą 19 m2 Ogród dachowy 19 m2 Status projektu: W trakcie budowy Data dostawy: Marzec 2026