Mieszkanie 3 pokoi 159 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$671,389
$4,223/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $4,223/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    159 m²

Opis

Położony w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Limassol, ten trzypiętrowy kompleks mieszkalny oferuje harmonijne połączenie nowoczesnego designu, przemyślanej funkcjonalności i wygodnej dostępności transportu z szybkim dostępem do centrum miasta i autostrady. Projekt obejmuje tylko sześć apartamentów, tworząc prywatne i komfortowe środowisko życia. Każda przestrzeń jest zaprojektowana z naciskiem na wygodę codziennego życia i racjonalne wykorzystanie obszaru. Przestronne główne tarasy organicznie kontynuować wnętrze przestrzeni, a niektóre apartamenty zapewniają dodatkowe tarasy, które rozszerzają wykorzystanie otwartych obszarów. Wnętrza są uzupełnione przestronnymi sypialniami i nowoczesnymi kuchniami włoskimi, łączącymi estetykę i praktyczność. Każda rezydencja posiada zadaszony parking i magazyn, co sprawia, że życie jeszcze bardziej wygodne. Ze względu na dogodną lokalizację i ograniczoną liczbę mieszkań, projekt ten jest atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla życia, jak i inwestycji.