Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Opcina Sutivan, Chorwacja

Opcina Sutivan, Chorwacja
$333,353
$3,407/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

Cena za m²
    $3,407/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

WYŁĄCZENIE SPRZEDAŻY Brač, Sutivan, malownicze miejsce z pięknymi żwirowymi plażami. Luksusowe apartamenty na sprzedaż w nowym budynku, w luksusowym kompleksie mieszkalnym. Są to mniejsze budynki z kilku mieszkań każdy, idealne dla tych, którzy lubią mniejszą liczbę sąsiadów. Położony w pięknej pozycji, zaledwie 500 m od centrum miasta, morza i plaży. Różne powierzchnie i liczba pokoi apartamentów rozmieszczonych na piwnicy, parterze, pierwszym piętrze i poddaszu. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 80.74 m ² oraz taras o powierzchni 24.68 m ² oraz ogród o powierzchni 33.10 m ². Składa się z sali wejściowej, kuchni, jadalni, salonu, korytarza, 2 sypialni i 2 łazienki. Istnieje możliwość zakupu za pomocą pożyczki. Świadectwo energetyczne: "A". www.biliskov.com - dowód tożsamości: 12297