Mieszkanie 3 pokoi 129 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$258,979
VAT
$2,000/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $2,000/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    129 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🔱 Premium Grand Partner w kompleksie Posejdon, Nesebar