Mieszkanie 3 pokoi 104 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$111,815
$1,075/m²
;
In CRM: 3195
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $1,075/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy przestronne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie w kompleksie Sunny House w miejscowości Koszarica.

Nieruchomość ma NISKĄ OPŁATĘ UTRZYMANIA – 4 euro za m² rocznie.

Apartament o powierzchni 104 m² znajduje się na 3. piętrze.

Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu z widokiem na tereny zielone.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Osiedle Sunny House oferuje: ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, terenów zielonych, parking, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci itp.

Budynek posiada numer 16 ustawy z 1996 r.

Budynek jest utrzymany.

Kompleks znajduje się 2 km od miejscowości Koszarica i 2,8 km od kurortu Słoneczny Brzeg.

Posiadamy wiele zróżnicowanych nieruchomości na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!