Mieszkanie 3 pokoi 88 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$133,838
$1,521/m²
;
In CRM: 33751016
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,521/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 33751016
Cena: 93,900 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Powierzchnia całkowita: 88 m2
Pokoje: 3
Piętro: 4
Opłata za utrzymanie: 792 euro rocznie
Etap budowy: zamówienie na budowę - ustawa 16

System płatności:
Depozyt w 2000 euro
100% po podpisaniu aktu własności.

Na sprzedaż znajduje się dwupokojowe mieszkanie w przytulnym kompleksie Bel Air, który znajduje się bezpośrednio naprzeciwko hotelu RIU i ma dostęp do najlepszej plaży w Sveti Vlas. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, dwóch sypialni, łazienki i dziedzińca. Łazienka posiada kabinę prysznicową i wszystkie niezbędne hydrauliki. Apartament jest oferowany na sprzedaż z urządzeniami i meblami. Goście i właściciele mają do dyspozycji basen, wyposażone tereny rekreacyjne i barbecue, zieloną, dobrze strzeżoną przestrzeń, miejsce dla dzieci itp. Istnieje oddzielny parking dla właścicieli.

The Bel Kompleks powietrzny to strzeżona społeczność położona w miejscowości Sveti Vlas, która znajduje się pomiędzy stokiem górskim pokrytym sosnami i morzem. To miejsce jest uważane za oazę letniego wypoczynku i słynie z czystych plaż i infrastruktury. Miasto ma przedszkole, szkołę, klinikę, wiele kawiarni i restauracji, molo. Odległość od morza wynosi 250 metrów. Odległość od centrum Sveti Vlas jest 1000 metrów, a do lotniska - 35 km