Mieszkanie 3 pokoi 87 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$180,427
$2,086/m²
;
Data aktualizacji: 29.04.2026

Cena za m²
    $2,086/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

🔑🏡 2 + 1 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY W VLORA - SKELŘA

📍 Apartament znajduje się w centrum Vlora, w bardzo sought- after okolicy i z łatwym dostępem do wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania. Obszar jest żywy, z sklepów, restauracji, kawiarni, supermarketów i innych usług dla każdej codziennej potrzeby.

💰 Cena: 154000 EUR / Razem (do uzgodnienia)
📐 Powierzchnia: 86,5 m ² / brutto
📍 Lokalizacja: Main Boulevard, Sadik Zotaj Street, Vlora.
🏢 Piętro: 4 (z windą)
📄 Dokumentacja: Zwykły certyfikat
Orientacja: Wschód

🏠 Organizacja apartamentów:
Apartament ma dużą przestrzeń i naturalne oświetlenie 🌞, co każdy pokój wygodne i przytulne:
• Salon + kuchnia - duża i funkcjonalna przestrzeń.
• 2 sypialnie - przestronne, z wystarczającą ilością miejsca na pełne meble.
• 1 łazienka - praktyczne i funkcjonalne.
• 1 balkon - na wschód, oferujący naturalne światło przez cały dzień.