Wohnung 2 zimmer 85 m² Germasogeia, Zypern

Germasogeia, Zypern
$1,25M
$14,673/m²
;
In CRM: 86407572
ID der Anzeige auf der Website oder im CRM des Unternehmens
Letzte Aktualisierung: 15.05.26

• Adresse
    Ampelakion, 35 block a block b

Objekteigenschaften

Angaben zu den Wohnungen

  • Preis pro m²
    Preis pro m²
    $14,673/m²
  • Stockwerk
    Stockwerk
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    85 m²

Gebäudedaten

  • Etagenzahl
    Etagenzahl
    23

Beschreibung

Dit indrukwekkende hoogbouwproject is perfect gelegen aan de kustweg in de prestigieuze wijk Germasogeia in Limassol. Het combineert eigentijdse architectuur met exclusieve voorzieningen en biedt een luxe mediterrane levensstijl. De residentie ligt op korte loopafstand van zandstranden, goede restaurants en stijlvolle cafés en biedt een panoramisch uitzicht op de zee en de stad. Ontworpen om privacy en comfort te bieden, beschikt het over een 24/7 receptie en managementservice, een volledig uitgeruste fitnessruimte met een sauna, een groot zwembad en een omheinde ingang met een beveiligingspaviljoen. Ondergronds en op de begane grond parkeren, samen met een eigen berging voor elk appartement, zorgen voor gemak en veiligheid voor alle bewoners. Appartement 203 is verdeeld over de 2e en 3e verdieping en biedt een stijlvolle indeling met twee slaapkamers, aangevuld met een eigen daktuin. Het moderne open ontwerp creëert een ruime en uitnodigende sfeer, waarbij het woongedeelte zich uitstrekt naar een overdekte veranda, ideaal om te ontspannen of te entertainen. Het interieur is hoogwaardig afgewerkt en combineert comfort en elegantie met hoogwaardige materialen en verfijnde details. Het appartement beschikt ook over een privéberging en een overdekte parkeerplaats, waardoor het naast luxe ook praktisch is. Met een interne overdekte oppervlakte van 85 m² en een privé daktuin van 87 m², biedt de residentie een totale netto oppervlakte van 172 m² en een totale bruto oppervlakte van 175 m². De prijs van €1.070.000 + BTW is een uitstekende gelegenheid om een modern kusthuis te bezitten met een uitzonderlijk design en lifestyle kenmerken in een van Limassol's meest gewilde locaties aan zee. Reg. Nr: 1315 | Lic. Nr: 368/E