2 bedroom apartment 58 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$171,320
$2,954/m²
;
In CRM: 5527063
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 01/04/2026

Price per m²
    $2,954/m²
  • Floor
    Floor
    3
  • Rooms
    Rooms
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    58 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    1990
  • Number of floors
    Number of floors
    4

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ekzistues 4 katesh tek Rruga Bardhyl.
Apartamenti ka Sipërfaqe 58m2 neto, i organizuar ne Ambjentin e ndenjes, dy dhoma gjumi, koridor, tualeti me dritare, ballkoni.
Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe eshte ideal per nje familje.
Prona disponon Certificate Pronesie.
Cmimi i Apartamentit eshte 148,000€.

Per nje vizite me kontaktoni !

Location on the map

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Education
Healthcare