Mieszkanie 43 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$38,000
$884/m²
;
In CRM: 36253
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $884/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    15 m²

Opis

36253. Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie na ulicy Wysotsky. Apartament znajduje się na 15 piętrze 17-piętrowego budynku. Powierzchnia całkowita wynosi 43 m2. Przestronne i przytulne w doskonałym stanie: okna metalowe są zainstalowane, podłogi laminatu. garderoba jest wyposażona. Klimatyzacja jest na miejscu. Balkon jest oszklony. Meble i urządzenia pozostają w mieszkaniu, co czyni je całkowicie gotowe do zajmowania. Dom jest nowoczesny, dobrze utrzymany, wyposażony w windę i generator. Wygodne położenie - pobliskie sklepy, transport, szkoły i wszystko, co jest niezbędne do komfortowego życia. Doskonała opcja na własne zakwaterowanie i wynajem.