Mieszkanie 58 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$52,000
$897/m²
;
In CRM: 35928
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $897/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

35928 Świetna inwestycja! Kupuje się przestrzeń, którą się tworzy bez konieczności demontażu czyichś napraw. Jest widok na tor z okna. Status od budowniczych. Piękna okolica do życia w Zamknięty kompleks z ochroną i monitoringiem 24 / 7, parking, zieleń, plac zabaw. Doskonała lokalizacja: łatwo i szybko można dostać się do dowolnego obszaru miasta, sklepy, apteki, oddział banku, poczta, kawiarnia, restauracja, salon piękności, plac zabaw, szkoła, centrum handlowe, kino, rynek, Victory Park wszystkie w pobliżu Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń, chętnie powiedzieć i pokazać mieszkanie