Condo 4 pokoi 600 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,85M
$3,081/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,081/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²

Opis

Key Features4 sypialnie, 5 szlafroków 600 m2 luksusowych wewnątrz i na zewnątrz przestrzeń Prywatny 15 × 4 m pływanie basen ocean i widoki górskichroniony leasehold ownershipAttractive dochody z czynszu Potencjał Bezpośrednia plaża acced Wybudowany w 2018 roku, doskonały stan Nieruchomość OverviewPerched na wzgórzu nad Naithon Beach, to wykwintne Patio Duplex w Malaiwana Estate zapewnia niezrównany tropikalny styl życia. Drzwi szklane do sufitu rozpraszają linię pomiędzy wygodą wewnątrz a rajem na zewnątrz, otwierając się na zamoczony na słońcu taras basen oprawiony bujną zielenią. Każdy szczegół był polecany za niskokluczowy luksus, od eleganckiej, nowoczesnej kuchni do spokojnej przestrzeni pokładowej, gdzie zachody słońca rozpalają niebo. Układ i obszary mieszkalne Niższy poziom rozwija się w ekspansywny open- plan życia, jadalnia i kuchnia strefy. Naturalne światło zalewa przestrzeń przez pełne oszklenia, oferując spokojne widoki na ogród i bezproblemowy dostęp do basenu. Na piętrze, trzy sypialnie - w tym dwa apartamenty master - cieszyć się balkonem i częściowych Vistas morza, a wszechstronna czwarta sypialnia na parterze służy jako pokój medialny, biuro lub apartament dla gości. Komfort wewnątrz W salonie jest jasne, powitalne centrum wyposażone w wykończenia projektantów i wysokiej klasy urządzenia. Przylegająca kuchnia oferuje czyste linie i obszerne przechowywanie, idealne dla rozrywki lub casual rodzinne posiłki. W całym domu, polerowane podłogi i wyrafinowane oprawy wzmacniają poczucie nowoczesnej elegancji. Środki pomocnicze na zewnątrz Krok na zewnątrz, aby odkryć prywatny basen 15 × 4 m otoczony przestronnym pokładem na leżaki, grille i alfresco zebrania. Oddany narożnik do strzelania obręczy pod dłońmi dodaje zabawnego dotyku do tropikalnej oazy. Nasadzenia bujne zapewniają prywatność podczas kształtowania widoków Morza Andaman i odległych szczytów. Sypialnie i SuitesMaster Suite na najwyższym poziomie z chodnikiem w szafie, marmuru ensuite, wolnostojące wanna i balkon odkrywający widoki na ocean Second Master Suite oferuje łóżko typu king-size, lounge nook, ensuite wanna z luksusową wanną, a jego własne balconyGuest Sypialnia na górze z marble- wykończone ensuite showerGround- Floor Multi- Cel Pokój otwarty bezpośrednio na taras basen, wraz z łazienką ensuite - idealny do biura, pokój medialny, lub dodatkowej sypialni Ten Malaiwana Patio Duplex epitomises wyspa luksus, mieszając wyrafinowane wnętrza z komfortowe życie na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy szukasz prywatnego sanktuarium, opłacalnej inwestycji w wynajem, czy też wymarzonego wypoczynku dla artystów, ta nieruchomość jest gotowa spełnić obietnicę raju.