Willa 3 pokoi 431 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$667,531
$1,549/m²
;
In CRM: 1006340495
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    431 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo:
Projekt Urban Scapes Layan – faza 2 jest idealny dla osób poszukujących połączenia luksusu, odosobnienia i wygody. To wybór dla wymagających mieszkańców i inwestorów ceniących wygodę i naturę.

Lokalizacja:
Położony w północno-zachodniej części Phuket, w pobliżu plaży Layan i popularnych miejsc, takich jak plaża Bangtao i plaża Nai Thon. Oferuje idealne połączenie spokoju i dostępności do głównych obiektów infrastrukturalnych.

O projekcie:
Urban Scapes Layan oferuje luksusowe wille z 3 sypialniami i basenami o powierzchni 431 m2 i działkach o powierzchni 350 m2. Projekt obejmuje wyjątkową tropikalną atmosferę życia, integrację inteligentnych technologii i minimalistyczny design stworzony dla pełnego komfortu i harmonii z naturą.