Willa 3 pokoi 136 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$444,868
$3,271/m²
;
In CRM: 1637
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.09.2022

• Adres
    Calle Bergantin, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Złóż bezpłatny wniosek
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte