Mieszkanie 3 pokoi 234 m² Calp, Hiszpania

Calp, Hiszpania
$1,53M
$6,524/m²
;
In CRM: 489904
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    Llebeig, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,524/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    234 m²

Opis

Morze Śródziemne staje się integralną częścią twojego nowego domu. Obiekt wyróżnia się spektakularnym widokiem na błękit Morza Śródziemnego, idealny do korzystania z najlepszych wschodów słońca i zachody słońca. Ponadto, dzięki swojej uprzywilejowanej lokalizacji, będziesz w stanie docenić słone jeziora Calpe, majestatyczny Ifach rock i czarujące sąsiednie miasta Moraira i Benissa. Położony na prestiżowej plaży La Fossa w Calpe, kompleks oferuje dwa dostęp dla pieszych: jeden przez główną aleję, a drugi bezpośrednio od plaży. Kompleks składa się z 72 wspaniałych apartamentów, w tym apartamenty od 1 do 3 sypialnie i łazienki, a także duplexes z solarium, które obejmują 3 sypialnie i 3 łazienki. Mieszkańcy bloku 1 oferują niezrównane widoki na Morze Śródziemne i Ifach klifu, podczas gdy apartamenty w bloku 2 również cieszyć piękno Calpe słonych jezior. Apartamenty te znajdują się w zakresie cen od 380000 euro do 1.265000 euro, z powierzchni od 65 m2 do 228 m2, co pozwala dostosować się do różnych potrzeb. Kompleks oferuje wyjątkowe wspólne obszary, w tym basen nieskończoności dla dorosłych z widokiem na morze, basen dla dzieci i dwa podgrzewane jacuzzi. Ponadto można korzystać z panoramicznej siłowni i pełnego obszaru rekreacyjnego, w tym sauny, prysznice, szafki i przebieralnie. Dla najmłodszych jest plac zabaw przeznaczony dla ich rozrywki i bezpieczeństwa. Położony w samym sercu Kalpe, zaledwie kilka metrów od plaży, to jest dokładnie, gdzie chcesz żyć. Lokalizacja pozwala cieszyć się wszystkim, co miasto ma do zaoferowania, od swoich złotych plaż do tętniącego życiem lokalnego życia. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają stylu życia, który łączy luksus, pierwszej klasy udogodnienia i pozazdroszczenia widoki na Morze Śródziemne.