Willa 4 pokoi 105 m² Torre-Pacheco, Hiszpania

Torre-Pacheco, Hiszpania
$888,370
$8,461/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    105 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    248 m²

Opis

Luksusowe Wille z 3 Sypialniami i Tarasami na Dachu w Santa Rosalia Resort

Położone w Santa Rosalia Resort w Torre-Pacheco, wille znajdują się w nowoczesnej, starannie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej, wyróżniającej się rozwiniętą infrastrukturą, zielonym otoczeniem oraz spokojnym śródziemnomorskim stylem życia. Resort łączy prywatność i komfort z dostępem do stref rekreacyjnych, obiektów sportowych oraz pobliskich atrakcji nadmorskich. Region charakteryzuje się łagodnymi zimami i słoneczną pogodą przez większość roku, co sprzyja zarówno stałemu zamieszkaniu, jak i pobytom sezonowym. Rosnąca popularność międzynarodowa przekłada się również na atrakcyjny potencjał inwestycyjny.

Wille na sprzedaż w Torre-Pacheco, Murcja znajdują się około 1 km od supermarketów, kawiarni i restauracji, natomiast centrum Torre-Pacheco oddalone jest o około 3 km. Kilka pól golfowych znajduje się w promieniu około 4 km, a plaże Morza Śródziemnego w odległości około 5 km. Międzynarodowe lotnisko Murcia znajduje się około 28 km od inwestycji, zapewniając wygodne połączenia podróżne.