Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Urbanizacion Dona Pepa, Hiszpania

Rojales, Urbanizacion Dona Pepa, Hiszpania
$364,758
$4,241/m²
;
In CRM: 471355
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,241/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Odkryj śródziemnomorski styl życia, o którym zawsze marzyłeś. Zapraszamy do tego ekskluzywnego kompleksu mieszkalnego położonego w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Costa Blanca, w prowincji Alicante, w Orihuela. Projekt został stworzony w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i wysokiej jakości życia w środowisku, które przybliża Cię do natury w szczególny sposób. Zakwaterowanie jest prezentowane w dwóch typach układów, idealnie dopasowanych do Twojego stylu życia: na parterze apartamenty z przestronnych prywatnych ogrodów, idealne do relaksu lub spotkania rodziny i przyjaciół, a na piętrze apartamenty z imponującymi prywatnymi solarium, gdzie można cieszyć się słońcem przez cały rok i tworzyć niezapomniane momenty. Każdy apartament obejmuje 2 sypialnie, 2 łazienki, przechowywanie i miejsce parkingowe na terytorium kompleksu. Wspólne obszary są zaprojektowane dla odpoczynku i dobrego samopoczucia i mają duży wspólny basen i piękne zielone przestrzenie, tworząc atmosferę przytulności, spokoju i odosobnionej wyłączności. W odległości krótkiej jazdy znajdują się jedne z najlepszych plaż Morza Śródziemnego, a także pola golfowe pierwszej klasy. Obszar oferuje szeroki zakres rozrywki, restauracji i wszystkich niezbędnych usług. Uczyń to urocze miasto Costa Blanca nowym domem. Dowiedz się, co to wyjątkowe miejsce ma do zaoferowania i pozwól sobie zakochać się w jego piękno i komfort. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę prezentacji.