Mieszkanie 3 pokoi 70 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$411,259
$5,875/m²
;
In CRM: 224768
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Avenida de la Asuncion, 24

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,875/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

1.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek