Mieszkanie 2 pokoi 118 m² Calp, Hiszpania

Calp, Hiszpania
$511,838
$4,338/m²
;
In CRM: 464990
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Calle Estonia, 6 Camping Sol de Calpe Austral

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,338/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Nowy projekt mieszkaniowy w Calpe, w samym sercu Costa Blanca, przeznaczony jest do nowoczesnego życia w wyjątkowym środowisku pomiędzy morzem, przyrodą i miastem. Zamknięty kompleks mieszkalny z kontrolą dostępu i usługi concierge gwarantuje bezpieczeństwo, prywatność i komfort. Na sprzedaż znajdują się apartamenty i penthouses z 2 i 3 sypialniami, które wyróżniają się przestronne tarasy i otwarte przestrzenie, płynnie łącząc wnętrze z przestrzenią zewnętrzną. Apartamenty oferują panoramiczny widok na Arenal Bole Beach, Las Salinas Park przyrody i ikonowy Peñon de Ifach Rock, tworząc unikalny, wysoko ceniony krajobraz. Kompleks jest zaprojektowany z priorytetem na temat jakości życia mieszkańców i oferuje przemyślane wspólne obszary, w tym: baseny dla dorosłych i dzieci z dedykowaną ścieżką pływania; przestronne plac zabaw dla dzieci; Sąd w Padel; wyposażona siłownia; Miejsca parkingowe dla rowerów. Obszary te są tworzone dla rekreacji, sportu i komunikacji, promując aktywny i jednocześnie spokojny styl życia. Kompleks mieszkalny znajduje się w nowym obszarze, zaledwie kilka minut od plaży, co pozwala cieszyć się bliskość morza, nie rezygnując z udogodnień infrastruktury miejskiej. Calpe, słynny kurort turystyczny Costa Blanca, łączy w sobie naturalną wartość, wysokiej jakości plaże i szeroki zakres usług, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla stałego zamieszkania jak i inwestycji. Oferta ta skierowana jest do tych, którzy chcą mieszkać lub inwestować w nowoczesne mieszkania z uprzywilejowanymi widokami, doskonałymi obszarami wspólnymi i strategiczną lokalizacją w jednym z najbardziej atrakcyjnych zakątków Morza Śródziemnego.