Dom 3 pokoi 104 m² Los Alcazares, Hiszpania

Los Alcazares, Hiszpania
$653,034
$6,279/m²
;
In CRM: 390772
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

Odkryj ekskluzywny program nieruchomości mieszkalnych w unikalnej lokalizacji Los Alcazares, na Costa Calida. Uprzywilejowana lokalizacja znajduje się zaledwie 25 minut od lotniska Murcia i mniej niż godzinę od lotniska Alicante, z doskonałymi połączeniami drogowymi do Cartagena, Murcia, Alicante i innych śródziemnomorskich plaż. Kompleks oferuje 13 nowoczesnych apartamentów z 2, 3 i 4 sypialniami oraz 4 eleganckie, oddzielne wille z 3 sypialniami. Każda obudowa została zaprojektowana z połączenia nowoczesnych linii, materiałów wysokiej jakości i maksymalnej funkcjonalności, zapewniając jasne i wygodne przestrzenie. Położony na pierwszej linii prestiżowego pola golfowego, jego mieszkańcy będą cieszyć się zapierające dech w piersiach widoki na zielone i Menor Sea. To środowisko łączy spokój natury z wygodą posiadania wszystkich usług w odległości spaceru, jak centrum Los Alcazares jest w odległości spaceru. Menor Morski, największa laguna solna w Europie o powierzchni 170 km2 z pięcioma wyspami, staje się główną atrakcją środowiskową. Ciepłe, spokojne i bezwodne wody sprawiają, że idealnie nadaje się do pływania, sportów wodnych i śródziemnomorskiego stylu życia przez cały rok. Idealny dla osób poszukujących jakości życia, przyrody, wypoczynku i niezawodnych inwestycji w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów południowo-wschodniej Hiszpanii.