Willa 3 pokoi 136 m² Jacarilla, Hiszpania

Jacarilla, Hiszpania
$574,621
$4,225/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    752 m²

Opis

Położony w uroczej okolicy Vistabella, ta oddzielona willa oferuje idealne połączenie komfortu i stylu. Zaprojektowany dla osób poszukujących ekskluzywnego domu, posiada układ, który maksymalizuje przestrzeń i funkcjonalność. Obiekt posiada trzy sypialnie i dwie łazienki, idealne dla rodzin lub tych, którzy pragną dodatkowej przestrzeni dla gości lub biura domowego. Lokalizacja w Vistabella zapewnia spokojne i przyjemne środowisko, idealne do cieszenia się życiem w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

OBSZARY ZEWNĘTRZNE

Zewnętrzna część tej willi jest prawdziwą oazą. Obiekt oferuje prywatny ogród, idealny do zabawy na świeżym powietrzu lub po prostu relaks w naturalnym otoczeniu. Ponadto posiada taras i solarium, idealne do opalania lub cieszyć się widokiem. Obecność prywatnego basenu dodaje trochę luksusu, oferując orzeźwiającą przestrzeń na gorące dni. Pergola zapewnia odcień i przytulne miejsce na spotkania na zewnątrz lub Al Fresco jadalnia.

OBSZARY INDOROWE

Wnętrze willi jest zaprojektowane z uwzględnieniem detali i materiałów wysokiej jakości. Podłogi porcelanowe dodają nowoczesny i elegancki dotyk, podczas gdy elektryczne żaluzje i wideo intercom zwiększyć komfort i bezpieczeństwo. Budownictwo w szafy oferują dużą przestrzeń do przechowywania, zachowując porządek i estetykę domu. Wstępna instalacja klimatyzacji zapewnia, że klimat wewnątrz jest zawsze przyjemny, dostosowując się do potrzeb każdego sezonu.