Bungalow z 2 sypialniami 74 m² San Javier, Hiszpania

San Javier, Hiszpania
$321,248
$4,341/m²
;
In CRM: 223690
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Opis

Nowoczesne apartamenty i penthouses z solarium w San Javier, w pobliżu Mar Menor
Ulubiona lokalizacja w San Javier, w pobliżu plaży
Ten nowy kompleks mieszkalny 16 nowoczesnych domów znajduje się w tętniącym życiem mieście San Javier, Murcia, zaledwie 3,5 km od spokojnych wód Mar Menor. Obszar ten jest dobrze znany ze swojego rocznego słońca, zrelaksowany przybrzeżny styl życia i doskonałe usługi. W odległości spaceru znajdą Państwo supermarkety, restauracje, obiekty sportowe i codzienne udogodnienia, co czyni to miejsce idealnym zarówno dla stałego pobytu, jak i wypoczynku. Wybrzeże Morza Śródziemnego jest tylko 10 minut jazdy samochodem i oferuje szeroką gamę plaż i deptaków.
Wybór między pierwszymi piętrami z ogrodem lub wyższymi piętrami z prywatnym solarium
Kupujący mogą wybierać między apartamentami na parterze z 3 sypialniami i 2 łazienkami, z jednym przylegającym do sypialni, z tarasem z przodu i prywatnym ogrodem z kuchnią letnią z tyłu. Alternatywnie, apartamenty na wyższych piętrach oferują 2 sypialnie i 2 łazienki, również z jednym przylegającym do sypialni, taras z przodu i duże prywatne solarium z kuchnią letnią, idealne do korzystania ze słońca przez cały rok. Każdy układ został starannie zaprojektowany, aby w pełni wykorzystać otwartą przestrzeń i naturalne światło.