Mieszkanie 1 pokój 35 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$153,021
$4,372/m²
;
In CRM: 217284
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.02.2026

Cena za m²
    $4,372/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Opis

Położony w dynamicznym centrum Torrevieja, ten nowy kompleks łączy komfort i styl w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów miasta. Tylko 300 metrów od głównej infrastruktury, takich jak restauracje, bary, supermarkety, apteki i banki, nieruchomość ta gwarantuje niedrogi i żywy styl życia. Bliskość pięknych plaż Torrevieja i szeroki zakres możliwości rekreacyjnych sprawiają, że to miejsce jest idealnym enklawą dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem na wybrzeżu ze wszystkimi udogodnieniami pod ręką.
Strefy zewnętrzne
Ten nowoczesny budynek z 17 apartamentami wyróżnia się z krajobrazu miasta Torrevieja z jego elegancki nowoczesny design. Bliskość plaż (600 metrów) i centrum handlowe Las Habaneras (1 km) sprawia, że jest idealnym miejscem na relaks i rozrywkę. Ponadto, w pobliżu Europa Park zapewnia środowisko naturalne idealne do spacerów i rodzinnych zajęć na świeżym powietrzu.
Strefy wewnętrzne
Każda nieruchomość, w tym studia, apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami, została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania komfortu i nowoczesnego stylu życia. Wnętrza są przestronne i wyposażone w wysokiej jakości wykończenia, które maksymalizują przestrzeń i oświetlenie. Kompleks ten oferuje możliwości od kompaktowych studio do dużych apartamentów i oferuje idealne rozwiązanie dla różnych stylów życia i wymagań przestrzennych w obszarze centralnym.
STREFY OGÓLNE
Na dachu domu jest ekskluzywny obszar komunalny, gdzie mieszkańcy mogą zrelaksować się i cieszyć się ogrzewanym basenem szklanym, dostępne przez cały rok na relaks o każdej porze roku. Ponadto, dom posiada dodatkowe pomieszczenia magazynowe w piwnicy, idealne do przechowywania rzeczy. Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu lotniska Alicante i pól golfowych, ten budynek w samym sercu Torrevieja zapewnia kompletny i nowoczesny komfort życia na Costa Blanca.