Willa 4 pokoi 177 m² Estepona, Hiszpania

Estepona, Hiszpania
$615,813
$3,479/m²
;
In CRM: 179355
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    177 m²

Opis

W pełni odnowiona, czarująca willa na dużej działce, z pięknym widokiem na morze i góry, w bardzo cichym i odosobnionym miejscu. Niedaleko centrum Estepona i plaży (1.5 km). Dom znajduje się na tym samym poziomie: duży salon z jadalnią, otwarty plan w pełni wyposażona kuchnia, główna sypialnia i 3 pokoje gościnne z 2 łazienkami. Bezpośredni dostęp do tarasów, skąd można dostać się do ogrodu z basenem. W pełni odnowiony dom, z dodatkami: panele słoneczne, klimatyzacja w każdym pokoju, kominek, drewniane podłogi, alarm, automatyczna brama, podwójne szyby.