Mieszkanie 2 pokoi 94 m² Villajoyosa, Hiszpania

Villajoyosa, Hiszpania
$180,325
$1,918/m²
;
Data aktualizacji: 5.09.2022

Cena za m²
    $1,918/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Nowe apartamenty nad morzemVila Park składa się ze 148 mieszkań z sypialniami 1 i 2, z doskonałą jakością wykończeń, znajduje się piwnica, parking i schowek. Kompleks jest połączeniem praktycznej i dynamicznej koncepcji życia. Domy są zbudowane tak, abyś mógł cieszyć się przebywaniem w domu, jak na świeżym powietrzu. Są baseny wakacyjne, korty wiosłowe - tenis, jeśli lubisz sport, jest duży ogród i plac zabaw dla dzieci. Klub towarzyski z widokiem na taras.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Złóż bezpłatny wniosek
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte