Dom 10 pokojów 500 m² Castro, Hiszpania

Granadilla de Abona, Castro, Hiszpania
$712,358
$1,425/m²
;
In CRM: 65332
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.04.2025

Rooms:
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    9
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    763 m²

Opis

Dom na sprzedaż, bardzo przestronny. Dom znajduje się w dzielnicy Vilnius San Isidro, gmina Granadilla de Abona: spokojnej okolicy, ale jednocześnie jest wszystko, czego potrzebujesz do życia: szkoły, supermarkety, przystanki autobusowe, apteki. Powierzchnia całkowita 763 m2 Powierzchnia wewnętrzna 500 m2 Sypialnie 9 Kąpiele 3 Dom ma 2 piętra Na parterze znajduje się patio, które otacza cały dom, z ogrodami, kwiatami, barbecue i dużych miejsc siedzących, a także podgrzewanym basenem. Również na parterze są: 3 sypialnie 1 łazienka i aneks kuchenny Na drugim piętrze znajdują się pozostałe sypialnie, łazienki, kilka salonów Jest garaż dla 4 samochodów Tradycyjny dom w stylu Magazyn Ogród Prywatny basen A