Willa 3 pokoi 89 m² Alhama de Murcia, Hiszpania

Alhama de Murcia, Hiszpania
$267,515
$3,006/m²
;
Data aktualizacji: 5.09.2022

• Adres
    Bulevar de los Naranjos, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    241 m²

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Złóż bezpłatny wniosek
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?