Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$299,477
$5,759/m²
;
In CRM: 31134
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Chmielna, 32
  • Metro
    Centrum (~ 300 m)
  • Metro
    Nowy Świat-Uniwersytet (~ 600 m)
  • Metro
    Rondo ONZ (~ 1000 m)
  • Metro
    Świętokrzyska (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,759/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1959
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Na sprzedaż mieszkanie, 2 pokoje, 52 m², Warszawa, Śródmieście, ul. Chmielna.

Oferujemy komfortowe, jasne mieszkanie w sercu Warszawy, przy ul. Chmielnej. Lokal o powierzchni 52 m² jest dwustronny, z funkcjonalnym układem: dwa niezależne pokoje oraz oddzielna kuchnia z oknem. Mieszkanie jest przestronne, dobrze doświetlone, co zapewnia naturalny przewiew i poczucie swobody.

Atuty nieruchomości:
• Dwustronny układ (okna po obu stronach)
• Dwa oddzielne pokoje, duża elastyczność aranżacyjna
• Oddzielna kuchnia z oknem, w pełni wyposażona
• Klimatyzacja w salonie
• Balkon
• Przynależna piwnica
• Budynek z windą, co podnosi komfort użytkowania

Lokalizacja: Ulica Chmielna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w Śródmieściu. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy oraz oferta kulturalna miasta. Doskonała komunikacja miejska, bliskość metra, tramwajów i autobusów zapewnia szybki dostęp do każdej części Warszawy.

Podsumowanie: To propozycja, która łączy prestiżowy adres z wygodą codziennego życia oraz bardzo dobrym potencjałem inwestycyjnym, idealna zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów.

Lokalizacja na mapie

Polska, Warszawa
Opieka zdrowotna