Mieszkanie 3 pokoi 59 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$315,004
$5,333/m²
;
In CRM: 28395
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Kleszczowa, 2 a Carrefour Express

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,333/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m² w Warszawie, Włochy Stare Włochy, ul. Kleszczowa.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 59 m² z dużym ogródkiem o powierzchni 105 m², położone na parterze eleganckiego, 2-piętrowego budynku w sercu dzielnicy Stare Włochy. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do oddania w 2026 roku, łączy nowoczesność z funkcjonalnością i oferuje niepowtarzalną możliwość adaptacji przestrzeni.

Opis
Przestronne, jasne mieszkanie o nietypowej wysokości około 4 metrów, co otwiera możliwość stworzenia przestrzeni dwupoziomowej (antresoli). Południowo-wschodnia ekspozycja zapewnia obfitość naturalnego światła przez większość dnia. Kluczowym atutem jest prywatny, duży ogródek, stanowiący przedłużenie przestrzeni życiowej.

Planowanie

  • Przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na ogródek.

  • Dwa oddzielne pokoje, tworzące wraz z salonem funkcjonalny układ 3-pokojowy.

  • Łazienka.

  • Aneks kuchenny.

  • Prywatny ogródek o powierzchni 105 m².

Kluczowe Zalety

  • Unikatowy potencjał: Wysokość ~4 m umożliwia wykonanie antresoli, de facto podwajając powierzchnię użytkową (schody i konstrukcja w cenie mieszkania).

  • Perła dla inwestorów: Idealne na przerobienie na „2-pak” do wynajmu z możliwością optymalizacji powierzchni na antresoli.