Mieszkanie 4 pokoi 163 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$501,326
$3,076/m²
;
In CRM: 13640
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Poleczki, 29 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,076/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż dwustronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 163 m2 z ogródkiem 90m2, 2 miejsca postojowe w Warszawie, dzielnica Ursynów, Grabów, ul. Poleczki.

 

Apartament:

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 163 m2 znajduje się w 3 piętrowym murowanym domu wybudowanym w 1990 roku. Przestronny, 3-poziomowy, dwupoziomowy apartament składa się z salonu z wyjściem do ogrodu (90 m2), małej kuchni i jadalni, sypialni z główną łazienką, pokoju gościnnego, gabinetu w stylu angielskim, łazienki gościnnej oraz pomieszczenia gospodarcze - pralnia, kotłownia.

 

Do dekoracji użyto dobrych jakościowo naturalnych materiałów - kamień, piaskowiec, drewno, glazura (ciepła podłoga w kuchni i salonie). Tekowe rolety wewnętrzne (rolety elektryczne w salonie), ceramika sanitarna Catalano. AGD w kuchni - BOSCH, filtry do uzdatniania wody. Rolety antywłamaniowe na zewnątrz.

 

Układ mieszkania:

1 Salon z jadalnią 38,4 m2, ekspozycja na wschód

2 Sypialnia 27,0 m2, ekspozycja na wschód

3 Pokój 23,5m2, ekspozycja na zachód

4 Pokój 16,0 m2, ekspozycja na zachód

5 Główna łazienka 16,0 m2

6 Łazienka 9,0 m2

7 Pralnia 5,0 m2

8 Kotłownia 4,0m2

9 Klatka schodowa 9,3 m2

10 Hol 15,0 m2

 

Cena obejmuje wysokiej jakości meble z litego drewna. Do lokalu przypisane są dwa miejsca parkingowe na terenie kompleksu (dzierżawa bezterminowa).