Mieszkanie 1 pokój 48 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$250,290
$5,214/m²
;
In CRM: 89293
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.03.2026

Cena za m²
    $5,214/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Opis

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych, położone w nowym domu w samym sercu Budvy. Ta nieruchomość jest doskonałą opcją zarówno dla własnego życia jak i inwestycji o wysokim potencjale wynajmu. Apartament posiada przemyślany układ, w tym salon, jedną sypialnię, łazienkę i taras. Budynek położony jest zaledwie 200 metrów od morza, co pozwala mieszkańcom cieszyć się bliskość wybrzeża i komfortowe życie przy wodzie w jednym z najbardziej popularnych kurortów w Czarnogórze. Specjalną zaletą tej oferty jest to, że nabywca jest zwolniony z płacenia podatku od obrotu nieruchomościami, co sprawia, że zakup jest jeszcze bardziej opłacalny i atrakcyjny inwestycji.