Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$213,111
$3,612/m²
;
In CRM: 62991
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.11.2025

• Adres
    Svatovska, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,612/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022

Opis

Apartament z 2 sypialniami i dobrym widokiem na morze w miejscowości. Biechi - 7 minut od plaży. Świetna opcja na inwestycje. W odległości spaceru, istnieje cała niezbędna infrastruktura - supermarket, kawiarnie, restauracje, nabrzeże. Apartament znajduje się w nowym domu (2022. Budynki) na 2. piętrze. Rozmieszczenie: Biechi Powierzchnia apartamentu: 59 m2 Letnie sypialnie: 2 Najlepsze łazienki: 1

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?