Mieszkanie 1 pokój 44 m² Rafailovici, Czarnogóra

Rafailovici, Czarnogóra
$207,479
$4,715/m²
;
In CRM: 2474863
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $4,715/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Nowy niemieszkalny apartament na sprzedaż w fantastycznej lokalizacji w Rafailovići. Apartament znajduje się w budynku Aura Tower, charakteryzującym się nowoczesną architekturą, wybranymi materiałami i nowoczesną przestrzenią śródziemnomorską. Apartament ma jednopokojową strukturę, znajduje się na 9 piętrze budynku z windą i ma powierzchnię 44m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w nowoczesne meble i urządzenia i jest sprzedawane jako takie.

W mieszkaniu znajduje się garaż. Apartament znajduje się zaledwie 150m od morza, od plaży Kamenovo, 10 minut spacerem wzdłuż wybrzeża.