Nieruchomości komercyjne 113 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$724,088
$6,408/m²
;
In CRM: 9755
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Krisjana Barona iela, 70

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,408/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Biznes na sprzedaż. W pełni wyposażony sklep odzieżowy w jednym z najlepiej sprzedających się miejsc w Rydze. Duży przepływ ludzi. Położony między "BARONA CENTRE" i "BERNU PASAULE". Po drugiej stronie ulicy Natalia Draudzina Gimnazjum. Przedni budynek, wejście od ulicy, dwa piętra, ciężkie naprawy, ekskluzywne meble, internet, połączenie telefoniczne, alarm. Cena obejmuje: Firma SIA "VIP FASZION STYLE"; Opatentowana nazwa firmy i logo jako marki VIP FASZION STYLE; Odzież (kolekcja jesienna, zimowa i letnia); Przepięknych ekskluzywnych urządzeń; znaki reklamowe i rozdzielczość; Pozostałe wyposażenie (stojaki na ubrania, krzesła, ottomaty, meble na drugim piętrze, magazyn); sklep internetowy; Audytowani dostawcy; Obszary handlowe.

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Ryga
Edukacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek