Mieszkanie 4 pokoi 160 m² Bordighera, Włochy

Bordighera, Włochy
$468,880
$2,930/m²
;
In CRM: 5388
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    Via Romana, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,930/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

LH- 3Q23. Apartament z widokiem na morze we Włoszech, Liguria, Bordiger

Na panoramicznych elewacji małego kurortu miasta Bordiguera, położony w zachodniej Ligurii, Włochy, czteropokojowe mieszkanie z widokiem na morze, Księstwo Monako i Cote d 'Azur Francji jest na sprzedaż. Apartament z widokiem na morze na sprzedaż we Włoszech, Liguria, Bordiguera, znajduje się na drugim piętrze eleganckiej willi, zbudowany w latach 70-tych i całkowicie odnowiony w 2008 roku, i składa się z: korytarz, przestronny salon dzienny z otwartą kuchnią, wykonany w stylu amerykańskim, z którego istnieje dostęp do dużego tarasu z doskonałym widokiem na morze Ligurian, trzy sypialnie, dwie łazienki i jeden pokój użytkowy. Ponadto na terytorium willi znajduje się jeden fotelik samochodowy. Dodatkowe usługi firmy: - Sprawdzanie czystości prawnej - Wsparcie prawne transakcji z gwarancją uzyskania wszystkich dokumentów dotyczących własności - Podróże: Rezerwacja biletów lotniczych w najniższej cenie - Usługi postsprzedaży - rozwiązanie wszelkich pytań dotyczących utrzymania nieruchomości LH- 3Q23