Willa 4 pokoi 674 m² Ungasan, Indonezja

Ungasan, Indonezja, Kuta Selatan
$1,50M
$2,227/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    674 m²

Opis

Cechy:
Powierzchnia terenu: 580 m ²
Powierzchnia budynku: 674 m ² (na 4 poziomach)
Sypialnie: 4 przestronne sypialnie z łazienkami
Kąpiele: 4 + 1 pokój z proszkiem
Obszary mieszkalne: Zamknięte open- concept życia & jadalnia z okna sufitu podłogowego
Kuchnia: Open- plan nowoczesnej kuchni + oddzielny personel kuchni
Basen: Prywatny basen o powierzchni 41 m ² z tarasem i widokiem na ocean
Przestrzenie zewnętrzne: bar BBQ, wiele tarasów, salony balkonowe
Ułatwienia:
Prywatne biuro - W pełni wyposażona siłownia - Pokój pracowniczy & obszar usług - Punkt bezpieczeństwa - Zamknięty garaż na 3 samochody + parking dla gości
Meble: W pełni wyposażone z premium tropical- nowoczesne wykończenia
Orientacja: North- face dla optymalnego światła i przepływu powietrza
Energia elektryczna: 33000 watów