Willa 2 pokoi 381 m² Tabanan, Indonezja

Tabanan, Indonezja, desa delod peken
$537,000
$1,409/m²
;
Data aktualizacji: 16.12.2025

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    381 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    131 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    250 m²

Opis

Wyjaśnij oferty promocyjne!

Nazywam się Leon, zapytaj mnie, sprawdź dostępność i ceny w dniu podania!

Bali. REALESTATE.HAPPY🌏 🇮🇩

Cudowny zestaw bitcoin-willi na wybrzeżu oceanu z ogromnym dochodem inwestycyjnym!

Pełne wsparcie transakcji na wszystkich etapach

* wysoka wydajność

Data dostawy: 3 kwartał 2026

📍Indonezja: Bali: Tabanan

Ceny ogółem: 537 000 dolarów (od)

Powierzchnia ogólna: 131,3 m2 (od)

Systemy płatności:

Uniquely: rabaty są możliwe

Opóźnione do momentu dostawy: indywidualnie

STRUKTURA KOMPLEX:

Double Boutique Villa: 9

Trzy sypialnie Boutique Villa: 5 części

Four Boutique Villa z widokiem na rzekę: 4 Jednostki

INFRASTRUKTURA:

Lokalizacja kompleksu jest innowacyjne miasto na oceanie z unikalną infrastrukturą do życia i rekreacji na Bali. Centrum dla twórczych i biznesowych ludzi, terenów zielonych i parków przyrodniczych w każdej dzielnicy, energooszczędnych technologii i odnawialnych źródeł energii - wszystko o tym projekcie.