Mieszkanie 4 pokoi 262 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$3,01M
$11,492/m²
;
In CRM: 49400
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $11,492/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    262 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    262 m²

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy dwupoziomowy 262 m2 w Atenach. Duplex znajduje się na 4 piętrze i 5 piętrze. 4 piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. 5 piętro składa się z 3 sypialni, 3 łazienki, jeden magazyn. Wspaniały widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?