Mieszkanie 2 pokoi 134 m² Municipality of Alimos, Grecja

Grecja, Municipality of Alimos
$2,85M
$21,253/m²
;
In CRM: 64432
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $21,253/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    134 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    134 m²

Opis

Na sprzeda? pod budowê mieszkanie 134 m kw. W Atenach. Apartament znajduje się na 7 piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego WC. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki zawarte w obiekcie: garaż. Obiekt posiada wspólny basen. Więc... Riwiera Ateńska - Luksusowe Residences Sea View W samym sercu Riwiery Ateńskiej, zaledwie 30 metrów od morza, znajduje się ikoniczne arcydzieło architektoniczne z 64 ekskluzywnymi rezydencjami, z których każdy oferuje panoramiczne widoki na morze nad Zatoką Saroniczną. Płynny, falowy design budynku ujmuje istotę linii brzegowej, mieszania elegancji, przyrody i nowoczesnego życia. Przestronne tarasy z organicznymi krzywymi i bujną zielenią tworzą atmosferę wyrafinowania i prywatności. Każda rezydencja oferuje minimum 2 sypialnie, 2 łazienki i 1 WC gości, jasny open- plan życia i kuchni, a premierowa jakość wykończenia. Systemy pomp ciepła zapewniają komfort i wydajność przez cały rok. Mieszkańcy cieszą się 5-gwiazdkowe udogodnienia, w tym: Usługi konsjerża Kryte i odkryte baseny W pełni wyposażona siłownia Wellness & Lounge area Każdy apartament obejmuje prywatny parking i magazyn. Zaledwie 30 m od plaży, 32 km od międzynarodowego lotniska w Atenach, a obok rozwoju The Ellinikon, projekt ten łączy doskonałą lokalizację z doskonałością projektu i wybitnym potencjałem inwestycyjnym. Mieszkańcy od 88 do 410 m2 Ceny od 1 105,000 EUR do 8 200 000 EUR. Przesyłka: Mid 2027. 🔹 Prywatne spotkania z deweloperem są dostępne dla zainteresowanych kupujących, oferując pełną prezentację projektu, szczegółowy przegląd udogodnień, a także dyskusji na temat czasu dostawy.