Mieszkanie 1 pokój 62 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$285,621
$4,607/m²
;
Data aktualizacji: 4.12.2025

Cena za m²
    $4,607/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

DELUXE

Komfortowe zakwaterowanie z dedykowanymi obszarami funkcjonalnymi.

Turnkey kończy. Wszystkie prace wykończeniowe są wykonane, montowane są instalacje hydrauliczne, meble i sprzęt.

Powierzchnia od 62 m2

Wysokość sufitu 2,95 m

Lokalizacja w Batumi Center

  • Dostęp do 100 + Resort Infrastruktura 5 ^ W Gonio
  • Partnerstwo z globalnymi markami
  • Doskonałość w każdym szczególe
  • Wysokie standardy budowlane
  • Gwarantowany dochód kontraktowy

Zarówno rezydencje długoterminowe i pokoje hotelowe dla celów inwestycyjnych są dostępne w kompleksie. Zarządzanie prowadzi międzynarodowa firma zarządzająca, która gwarantuje nienaganną jakość usług i profesjonalizm.

Grand Life Worldhotels Luxury to jedyny pięciogwiazdkowy hotel w Batumi w segmencie Luxury.

Infrastruktura obejmuje gruzińską restaurację, centrum fitness i wellness z terapią winiarską i innymi nowoczesnymi udogodnieniami. Mieszkańcy hotelu otrzymają specjalne przywileje, w tym dostęp do 100 nieruchomości kurortu 5 * w Gonio.