Mieszkanie 3 pokoi 69 m² Kotka Hamina sub region, Finlandia

Finlandia, Kotka Hamina sub region, Kotka
$76,481
$1,108/m²
;
In CRM: 672668
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Reinolankatu, 2 Monitaso

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,108/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Finlandia, Kotka Hamina sub region, Kotka

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?