Mieszkanie 4 pokoi 96 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$663,278
$6,909/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Ke Kapslovne, 2855 328553
  • Metro
    Flora (~ 1000 m)
  • Metro
    Želivského (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,909/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Apartment for sale 3 + kk 96 m² + 42m2 terrace in the residence Central Park (Prague 3) 10th floor of a new building 2 bedrooms 2 bathrooms 2 parking spaces Basement 8m2 Developed infrastructure, round-the-clock reception, its indoor park

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty