Mieszkanie 600 m² Limassol, Cypr

$3,46M
$5,762/m²
;
In CRM: 28879
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,762/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²

Opis

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w samym sercu Starego Miasta Limassol - w pełni odnowiony, generujący przychód budynek biurowy obecnie wynajęty na podstawie umowy 5 + 5 lat, zapewniający natychmiastowy i stabilny dochód z najmu w jednym z miejsc, w których miasto znajduje się na stałe. Ten highly-end budynek płynnie łączy nowoczesną funkcjonalność z przemysłowym designem open- plan, oferując łącznie około 600 mkw w piwnicy, parter (z małym ogródkiem), pierwsze piętro i drugie piętro - każdy około 150 mkw. Ogród dachowy ze sztuczną trawą i powierzchnią grillową dodaje dodatkowej atrakcyjności zarówno dla najemców, jak i odwiedzających. Strategicznie położony w pobliżu nabrzeża, nieruchomość obejmuje prywatny parking dla około 25 samochodów - rzadką cechą w centrum miasta. Budynek może działać jako jedna kwatera główna lub być podzielony na dwa niezależne biura, każdy z własną serwerownią. Na każdym piętrze znajduje się kuchnia, toalety i sala konferencyjna, z najemcami dzielącymi hol, windę i ogród na dachu. Jest to inwestycja pod klucz oferująca długoterminowe dochody i aprecjację kapitału w najbardziej dynamicznej dzielnicy biznesowej Limassol.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie