Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

$434,678
$5,502/m²
;
In CRM: 28195
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.01.2026

Cena za m²
    $5,502/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Ten uroczy dwupiętrowy dwupiętrowy dom z dwoma sypialniami oferuje bezustannie i komfortowo. Położony w malowniczej dzielnicy mieszkalnej dom ten jest świadectwem atrakcyjnej architektury, zapewniając doskonałą mieszankę orientacji i prywatności. Dom wita hojnie przestrzenie i wspaniałe poczucie komfortu domu. Przestronna kuchnia open- plan, salon i jadalnia tworzą bezproblemowy przepływ przestrzeni życiowej, idealne zarówno dla relaksu i rozrywki. Wyjdź na zewnątrz, aby odkryć swój prywatny ogród, spokojne sanktuarium, gdzie można odprężyć, wygrzewać się w piękno przyrody, i tworzyć miłe wspomnienia z ukochanymi. Główna lokalizacja Bluebell Residences płynnie łączy najlepsze z obu światów. Będąc zaledwie kilka minut jazdy od tętniącego życiem centrum miasta, z bezpośrednim dostępem do sieci autostrad wyspy, spokojne otoczenie wywołuje spokojną atmosferę przedmieścia. To idylliczne ustawienie zapewnia spokojne życie, oferując kojące odwrót od zgiełku życia miasta. Jako rezydent, będziesz cieszyć się wygodą codziennych udogodnień w zasięgu ręki. Centrum handlowe, lokalna szkoła, biura zarządzania statkami i inne duże firmy są tylko rzut kamieniem, zapewniając, że Twoje codzienne potrzeby są łatwo spełnione. Oczarowany Limassol Marina i tętniący życiem główny port handlowy, jak również popularnego centrum handlowego miasta i słynnego ośrodka kasyna - City of Dreams Mediterranean, wszystkie są w ciągu kilku minut jazdy. Zauroczenie tego dwupoziomowego domu leży nie tylko w jego uroczej architektury i przemyślanych cech, ale także w jego idyllicznym miejscu. Obejmij niepowtarzalną okazję, aby nazwać tę spokojną oazę swoim domem i zanurzyć się w najlepszych, jakie Limassol ma do zaoferowania. Doświadcz doskonałej harmonii dostępności miasta i spokoju przedmieść, tuż przed twoimi drzwiami.