Mieszkanie 2 pokoi 69 m² Pafos, Cypr

$355,571
$5,153/m²
;
In CRM: 25671
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $5,153/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Opis

Apartament znajduje się na drugim piętrze budynku i oferuje przestronne i zapraszamy do życia. Otwarty-plan salon i jadalnia prowadzi do dużego balkonu, idealny do al fresco jadalnia w lecie. Obiekt składa się z dwóch pokoi dwuosobowych, rodzinnej łazienki i jest w pełni wyposażony w urządzenia, meble i klimatyzację. * Ta nieruchomość jest dostępna do zakupu wyłącznie za pośrednictwem programu umowy najmu z 3,5% ROI. Przyłączając się do tego programu, skorzystasz z minimalnej trzyletniej umowy najmu, z możliwością przedłużenia jej na podstawie wzajemnie uzgodnionych warunków. *